ПроСпирт
Есть вопрос? Позвоните нам: +380 (95)672 68 26

Водка пшеничная в пакетах 10 литров и в пищевой таре 5 литров.

Заполните заявку и сделайте заказ в один клик!

Наши товары

Водка "Пшенична" 10л
Водка "Пшенична" 5л
Коньяк “Молдова” 5 л
Водка “Фруктова” 5 л

Водка Пшеничная

  • Классическая водка изготовлена по традиционному украинскому рецепту. В ее основе — артезианская вода и спирт класса «Пшеничная Слеза» из лучших сортов пшеницы. Эта водка создана для тех, кто ценит настоящий водочный вкус.
  • Спирт только «Люкс» класса;
  • Качество строго по ГОСТУ (cертификат ISO 9001);
  • Произдводство Украина;

Особенности крепкого напитка:

  • Среди основных достоинств, обуславливающих большой успех этого спиртного напитка, выделяют несколько главных факторов, связанных с вкусовыми характеристиками: Водка Пшеничная 10 литров имеет мягкий вкус, который не обжигает рот и не доставляет неприятных ощущений при употреблении.

Наши цены на водку

Упаковка 10 литров:

600 грн*
за 1 упаковку
Упаковка 5 литров:

310 грн*
за 1 упаковку
*Для оптовых покупателей цена договорная

Якість

Якщо у вас виникло питання про те, де купити пшеничну горілку, вам потрібно звертатися саме до нас.

Для замовлення достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними контактними номерами телефону. Ми здобули довіру в очах багатьох клієнтів і хочемо, щоб ви нам також довіряли. Саме наша компанія дає гарантію, що продукція, що реалізується, не розчарує вас. Не важливо, купуєте ви спирт для разового споживання або у вас велике виробництво, де потрібен цей продукт, ви, безсумнівно, залишитеся задоволені вибором.

Якщо сумніваєтеся у виборі чи залишилися якісь питання, наш менеджер завжди може дати вам розгорнуту консультацію за вашим бажанням, просто зателефонуйте йому чи залиште заявку і він із задоволенням вам передзвонить.

Наша пшенична горілка найкраща в Україні.

Можете перевірити. Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Ми гарантуємо пропоновану продукцію. Купити пшеничну горілку в Україні не складно, але завжди існує небезпека потрапити на тих, хто пропонує неякісний харчовий алкоголь, виготовлений з дешевої сировини.

Коли ви співпрацюєте з нашою компанією, ви можете не переживати, що продукція буде розведена або зроблена неправильним шляхом. Ми на 100% впевнені у собі та в нашому постачальнику-виробнику. Саме тому вже багато років поставляємо пшеничну горілку для тих, хто цього потребує. Великий досвід у продажу горілки дозволяє нам оперативно вирішувати всі поставлені завдання і будь-які питання.

Ми є надійним партнером для багатьох споживачів як фізичних, так і юридичних осіб. Це досягнуто завдяки високій якості продукції, сучасним технологіям виробництва, правильній рецептурі виготовлення, адекватним цінам, лояльній політиці компанії, а також налагодженій логістиці.

Наши контакты

Позвоните нам или напишите на электронную почту и мы Вас бесплатно проконсультируем

Для заказа: +380 (95)672 68 26

График работы

пн-сб: 9-18

вс: выходной

Есть вопрос или хотите сделать заказ?

Позвоните по указанному слева номеру или заполните форму и мы Вам перезвоним